fbpx

Hakkımızda

Kuk Çiçek

Hakkımızda

Kuk Çiçekçilik olarak yapay çiçek, bitki ve ağaç başta olmak üzere, hediyelik eşya, metal, seramik ve cam vazo satışı konusunda hizmet vermekteyiz. 1980 yılında ilk yapay çiçek ithalatı gerçekleştirdiğimiz günden beri amacımız; gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar canlı ve kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

Toptan, perakende ve dekorasyon amaçlı satın alımlar için birini Yenibosna’da, diğerini Beşiktaş’da konumlandırdığımız iki adet mağazamız bulunmaktadır. Beşiktaş mağazamızda ve Yenibosna mağazamızın giriş katındaki 700 m2lik salonda perakende sektörüne hizmet vermekteyken, Yenibosna mağazamızdaki 3000m2lik showroomda toptan ve dekorasyon amaçlı satın alımlara dönük hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 10.000 çeşitle çok zengin bir ürüngamına sahip olan firmamız, bu zenginliği müşterilerine profesyonel ve deneyimli bir kadroyla sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamız bunların yanı sıra, alışveriş merkezlerinde, otellerde, ofislerde ve konutlarda iç dekorasyon çözümleriyle mimari ve konsept projelere destek vermektedir. Kuk Çiçekçilik olarak, en kaliteli ürünlerle mekanlara güzellik katmak için her zaman yanınızdayız. Dekorasyonda kaliteyi arayanların adresi, Kuk Çiçekçilik!